Jump to content


BETONOVÁ STŘEŠNÍ TAŠKA BRAMAC


Betonové střešní tašky Bramac jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin: písku, vody, portlandského cementu a pigmentů oxidu železa. Povrchová úprava betonových tašek zahrnuje širokou nabídku od přírodního povrchu, přes standardní dvojitou povrchovou úpravu, povrch s ochrannou vrstvou Protectoru až po STAR. Široká škála barev a rozmanitost profilů tašek uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Výhody betonových střešní tašek Bramac: extrémní pevnost, ekologická výroba, redukce nákladů při pokládce střechy, povrchová úprava Protector, technologie STAR, ochrana proti hluku, nadstandardní záruky.

Betonová taška BRAMAC classic

Betonová střešní taška Classic má zcela charakteristický tvar a hladký povrch s dvojnásobným nástřikem disperzní barvy.Classic je charakteristický svým elegantním a symetrickým tvarem. Patří k nejoblíbenějším a nejpoužívanějším modelům. V modelové řadě lze vybrat ze tří barev: cihlově červená, červenohnědá a břidlicově černá.

Materiál je vysoce kvalitní probarvený beton. Povrch je sametově matný, hladký s dvojnásobnou povrchovou úpravou. Hmotnost 4,3kg/ks.

Technické údaje

  • rozměr 330x420mm
  • spotřeba na 1m2 cca10ks
  • bezpečný sklon 22°
  • minimální sklon 12°.

Cena - od 283,- Kč / m2 bez DPH

BETONOVÁ TAŠKA BRAMAC CLASSIC PROTECTOR

Pro betonovou střešní tašku Classic Protector je typický zejména její tvar a zcela hladký povrch. Nabízí elegantní řešení pro nové stavby i rekonstrukce.Classic Protector, betonová střešní taška charakteristického tvaru, má na rozdíl od modelu Montero s granulátem dokonale hladký povrch. Classic Protector je ošetřen povrchovou úpravou Protector, která zajišťuje odolnost proti oděru, barevnou stálost, ale i zvýšenou ochranu proti znečištění střechy. Pro svůj symetrický tvar je na našich střechách jedním z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších modelů.

Materiál je vysoce kvalitní probarvený beton.Povrch je hevábně lesklý s povrchovou úpravou Protector, která zajišťuje odolnost proti oděru, barevnou stálost i lepší odolnost proti znečištění střechy. Hmotnost je 4,3kg/ks

Technické údaje

  • Rozměr 330x420mm
  • spotřeba na 1m2 cca 10ks
  • Bezpečný sklon 22°
  • minimální sklon 12°

Cena - od 325,- Kč / m2 bez DPH


KONTAKTNÍ INFORMACE
Vencl & Banha s. r. o.
Mostecká 24
Týniště nad Orlicí - 517 21
VOLEJTE - PIŠTE
Mobil: +420 733 113 869
E-mail: krytina-vencl@seznam.cz